Szkoła kitesurfingu - kilka istotnych wzmianek

Surfing kite, kitesurfing na pięknych wyspach, kup wakacje marzeń i zainteresuj się pływaniem za latawcem na Fuerteventura. 

 

Uprawianiu kitesurfingu towarzyszy podróżowanie. Samo w sobie pływanie jest bezcennym doświadczeniem dającym wolność i poprawiające nasze samopoczucie, homeostazę - jeśli do tego dodamy podróże to dotykamy nieskończoności (miałeś na matematyce nie pękaj). Gdzie można spróbować? Na Fuerteventura na Hiszpańskiej Wyspie np. w Corralejo. Jak się przygotować? Są jeszcze dostępne miejsca aby zapisać się na kurs? Sprawdź ofertę Safety Kite. Dużo słońca i wysokie temperatury przez cały rok? Jak to brzmi? Dobrze? Błękit oceanu, wiatr i fale dzięki którym uprawiać można surfing każdego dnia? Naszym zdaniem to jedno z najlepszych miejsc na świecie na uprawianie kitesurfingu, a wystarczy zapisać się na kurs kiteboardingowy. Łatwo? Pewnie, że tak. Zainwestuj swój czas w wrażenia a zwrot będzie prawie tak miarodajny jak z kryptowalut pod warunkiem mądrej inwestycji czyli wyboru odpowiednich instruktorów i szkoły. My polecamy Safety Kite. 

Nie ma co dużo pisać! Fuerteventura to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, a w szególności jest to miejsce dla osób które chcą połączyć wypoczynek z aktywnościami między innymi kitesurfingiem, surfingiem. 


szkolenia kitesurfingowe

Wyspa marzeń

Wydawać by się mogło, że już sama przyjemność PŁYWANIA ZA LATAWCEM  jest najlepszym co może spotkać poszukiwacza wrażeń. Jednak jeśli dodać do tego odpowiednią lokalizację - FUERTEVENTURA powstaje mieszanka, która zapisze się w pamięci na całe życie. Taką możliwość daje obranie kierunku na niezwykle urodziwą wyspę, należącą do Hiszpanii Fuerteventurę. Bajeczne pejzaże, turkusowa fale i odpowiednie warunki wiatrowe sprawiają, że jest to jeden z najdoskonalszych ośrodków kitesurfingu na świecie. Miłośnicy wiatru i wody zjeżdżają tam z całego świata, aby tworzyć wspaniałe wspomnienia - pokonując żywioły za dnia, a wieczorami korzystając z pozostałych uroków Wysp Kanaryjskich: lokalnej kuchni i wyjątkowej infrastruktury nocnego życia.

szkolenia kiteboardingowe

Dzięki swojemu położeniu geograficznemu i wspaniałym możliwościom atmosferycznym, doprawdy jest to kawałek raju. Wybierz szkolenie w Polska Szkoła kitesurfingu Fuerteventura na wyspie Fuerteventura, to przygoda warta wysiłku, spełnienie marzeń każdego kto chce pokonać własne granice, spróbować nowego lub po prostu przeżyć wspaniały czas.